Sanatın Yeni Yüzü

Sanatın Yeni Yüzü Portfolyou Art Project’in Temmuz 2021 tarihinde Portfolyou.com’da izleyicilere sunduğu sergilerden birisi olarak karşımıza çıkar.


Pandemi sürecinin bir getirisi olarak değişen dünyanın dinamikleri artık internet ortamında yeniden şekillendi. Her ne kadar normalleşme süreci yaygınlık kazansa da kısa zamanda meydana gelen yeni alışkanlıklarımız yeni normallerimizi de beraberinde getirdi. Artık internet ortamında pek çok çevrim içi galeri mantığı ile çalışan topluluklar görülmekte. Fiziksel ortam sunan galerilere alternatif bir yöntem olarak varlıklarına devam edecek gibi de görünüyorlar. Böyle bir ortamda Portfolyou Art Project olarak biz de çalışmalarımıza devam edeceğimizi bu sergi ile duyurmak istedik. İlerleyen süreçte gerek fiziksel gerekse çevrim içi sergilerle varlığımızı göstermeye devam edeceğiz.

Etkinliğimize katılan: Ahmet Hakan Akkuş, Ayşegül Mest, Ayşenur Bayram, Başak Boztürk, Elçin Telli, Gamze Uslu, Hakan Güven, Kubilay Bozkurt, Lara Sarıkaya, Rabia Yaylacı, Sümeyye Bozkurt, Şevval Temirkaynak, Yasemin Gül’e tek tek teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Sanatın Yeni Yüzü